Kategoriler

Tüm Kategoriler

Gizlilik Politikası

EnKobi.Net’ in (ProExport) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, EnKobi.Net’ i ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları EnKobi.Net’e aittir. Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

EnKobi.Net ‘te bulunan sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Tüm online ödeme (kredi kartı ve/veya mobil ödeme) işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili GSM Operatörü, Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, EnKobi.Net gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır.
Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca müşterilermizin üyelikleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer iletişim bilgileri, Enkobi.Net tarafından süresiz olarak saklanmakta olup, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. Üye işyeri kaydı ve ödeme işlemi esnasında ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi ödeme sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.

EnKobi.Net belirli dönemlerde hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ünvan: ProExport
Adres: Dumlupınar Mh. Karagözoğlu Sk. No:36/B MERKEZ / AFYONKARAHİSAR
Telefon: 0542 318 82 34
E-Posta:info@enkobi.net

Müşteri Hizmetleri
  enkobi.net müşterilerinizin adres, telefon ve e-mail gibi iletişim bilgilerinize en hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmasını sağlar.
Sizde firmanızı enkobi.net ile internet ortamına taşıyarak hızla büyük kitleler tarafından bulunmasını sağlayabilirsiniz.
enkobi.Net Copyright © Enkobi.Net 2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Enkobi.Net bir hkajans.com kuruluşudur.
Hakkımızda | Iletişim | Gizlilik Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İade Şartları
info@enkobi.net